Instalacje UG

Od dostaw pojedynczych zaworów UG
po dostawy całych instalacji mocznikowych

BHDT Service:

Działania BHDT Service obejmują wszystkie czynności związane z systemami i rurociągami wysokociśnieniowymi w zakładach produkcji mocznika, począwszy od projektowania, usług monterskich, badań korozyjnych, diagnostyki, napraw awaryjnych, zarządzaniem zapasem części zamiennych a skończywszy na programach szkoleniowych.

Siłą BHDT jest:

zapewnianie najlepszych jakościowo produktów wraz z wieloletnim doświadczeniem dotyczącym ich zastosowania w zakładach produkcji mocznika. Warunki robocze w zakładach produkcji mocznika są trudne, zwłaszcza w dziale syntezy WP, nie tylko ze względu na wysokie ciśnienia (zwykle 140-240 bar) i wysokie temperatury (zwykle do 220.C), lecz bardziej jeszcze ze względu na agresywne, korozyjne środowisko spowodowane występowaniem karbaminianów.

Wysoka jakość dostaw

Wraz z dostawą odbiorca otrzymuje pełna dokumentację odbiorową z wszelkimi certyfikatami jakości obejmującymi wszystkie elementy dostawy. Urządzenia posiadają  DTR na która składają się instrukcja użytkowania i konserwacji, lista części zamiennych, lista części szybko zużywających się z sugestiami dotyczącymi minimalnych stanów magazynowych, opartymi o wieloletnie doświadczenie BHDT w zakładach produkcji mocznika.

Kompleksowe dostawy

BHDT jest nie tylko producentem wysokiej jakości elementów wysokociśnieniowych lecz również dostawcą kompletnych zindywidualizowanych systemów dla przemysłu petrochemicznego i mocznikowego oraz wykonawcą dużych zakładów przemysłowych. BHDT posiada znakomitą renomę dzięki dziesiątkom lat istnienia na rynku światowym. Zamówienia kompleksowe wykonywane są w ramach zwykłego zakresu prac, pod kierownictwem skutecznych i zorientowanych na zadanie managerów projektu.

Misją BHDT jest:

  • Zapewniać dożywotnie wsparcie dla wszystkich systemów i rurociągów wysokociśnieniowych
  • Uczyć i doskonalić poprzez strategiczne partnerstwo z Użytkownikami
  • Stać się kompleksowym dostawcą wszystkich systemów i rurociągów wysokociśnieniowych
  • Zapewnić Najwyższą Jakość i Maksymalną Niezawodność